Scanmaskin, podlahové brusky World Series Scanmaskin 32

Scanmaskin 32 World Series

Scanmaskin 32 sú stroje navrhnuté s dôrazom na obsluhu. Dôkazom je ergonomický dizajn rukoväte, jednoduché použitie stroja a pokročilé funkcie, ktoré obsluhe poskytujú spätnú väzbu v reálnom čase. Stroj je konštruovaný z pokročilých zliatin, má plávajúci plášť navrhnutý pre dlhé roky trvanlivosti a bezprašnej prevádzky. Scanmaskin 32 je vybavený novou brúsnou hlavou pre lepšie vyváženie a uchytenie nástrojov a novú elektrickú skriňou s vylepšeným chladením s izolovaným chladiacim systémom, ktorý chráni elektrické súčasti pred teplom a prachom. Kolieska s priemerom 370 mm a rýchlospojky umožňujú jednoduché ovládanie a ručné manévrovanie so strojom.

Vďaka tomu, že obsluha môže byť na pracovisku produktívnejšia vďaka zredukovaniu času na nastavenie a údržbu, Scanmaskin 32 pomôže vášmu podnikaniu nabrať rýchlosť - je to skutočné brúsenie v rýchlom pruhu.

sprievodca brúsením podlahová bruska Scanmaskin 32
zavři podlahová bruska Scanmaskin SC 32
podlahová bruska Scanmaskin SC 32 PROPANE
zavři podlahová bruska Scanmaskin SC 32 PROPANE

Kontaktujte nás: +421 908 737 558, info@diadex.sk 

Scanmaskin 32 DSP-RC

Scanmaskin 32 má reguláciu otáčok nástrojov nástrojov frekvenčným meničom, patentovaný automatický riadiaci systém ovládaný joystickom, ovládanie na stroji alebo pomocou rádiového riadiaceho panela.

DSP riadiaci systém je optimálny pomocník pre každého operátora. Stroj vás prevedie celým procesom brúsenia pomocou integrovaného počítača s interaktívnym jednoduchým ovládaním umiestneným na ovládacom paneli brúsky. Obsluha stroja prostredníctvom snímačov na stroji dostáva spätnú väzbu a varovania, keď je opotrebovanie nástroja príliš veľké alebo sú úplne opotrebované. Senzory priebežne merajú opotrebovanie a hrúbku nástrojov a vedú obsluhu k optimálnej spotrebe nástrojov. Pri použití modelov DSP bola preukázaná úspora až 25% nákladov.

Výkon motora 15 kW, napájanie 3x400 V / 32 A, šírka záberu 800 mm, priemer brúsneho kotúča 300 mm, otáčky nástroja plynulo regulovateľné v rozsahu 230 až 825 ot./min a v oboch smeroch, hmotnosť 630 kg.

podlahová bruska Scanmaskin 32 podlahová brúska Scanmaskin 32 podlahová brúska Scanmaskin 32 DSP DSP DSP Scanmaskin 32, diaľkové ovládanie

Scanmaskin SC 32 PROPANE

Scanmaskin 32 PROPANE je robustná trojkotúčová brúska s pohonom motorom na propán-bután, s núteným obehom pracovných nástrojov pre náročné práce na brúsenie a frézovanie betónov, plastbetónov a ďalších povrchov, zarovnávanie nerovností, prebrusovanie terazzové dlažby, brúsenie a čistenie drevených podláh, odstraňovanie náterov, stierok, lepidiel a ďalších povrchov pre náročné práce v exteriéri, kde nie je bežne dostupná energia.

Výkon motora 18.5 kW, šírka záberu 800 mm, priemer brúsneho kotúča 300 mm, otáčky nástroja plynulo regulovateľné v rozsahu 550 až 960 ot./min, hmotnosť 600 kg.

podlahová brúska Scanmaskin SC 32 PROPANE podlahová brúska Scanmaskin SC 32 PROPANE podlahová brúska Scanmaskin SC 32 PROPANE

Scanmaskin 32

Scanmaskin 32 je robustná trojkotúčová brúska s núteným obehom pracovných nástrojov pre náročné práce na brúsenie a frézovanie betónov, plastbetónov a ďalších povrchov, zarovnávanie nerovností, prebrusovanie terazzové dlažby, brúsenie a čistenie drevených podláh, odstraňovanie náterov, stierok, lepidiel a ďalších povrchov.

Regulácia otáčok nástroje frekvenčným meničom, výkon motora 15 kW, napájanie 3x400 V / 32 A, šírka záberu 800 mm, priemer brúsneho kotúča 300 mm, otáčky nástroja plynulo regulovateľné v rozsahu 230 až 825 ot./min a v oboch smeroch, hmotnosť 630 kg.

podlahová bruska Scanmaskin 32 podlahová bruska Scanmaskin 32