Scanmaskin chémia pre úpravu povrchov

Scanmaskin SC-CLOSE™

SC-CLOSE™ je určený na škárovanie prasklín alebo vrypov v betóne alebo v kameni, nanáša sa stierkou. Balenie kanister 10 litrov.

Kontaktujte nás: +421 908 467 736, +421 908 737 558, info@diadex.sk

sprievodca brúsením Scanmaskin SC-CLOSE

Scanmaskin SC-PROOF™

SC-PROOF™ je určený pre použitie na nové alebo staré betóny pre hydroizolácie, tvrdenie povrchu alebo reguláciu prašnosti. Balenie kanister 10 litrov.

Je vhodný napríklad pre skladové priestory, priemyselné podlahy a parkovacie plochy. SC-PROOF™ je užívateľsky prívetivý produkt, ktorý zvyšuje odolnosť betónových povrchov. Získate ľahko udržiavateľný betónový povrch, ktorý je odolný voči oteru, kyselinám, škvrnám a prachu, rovnako sú minimalizované otlaky čiernymi gumovými kolieskami.

Scanmaskin SC-PROOF

Scanmaskin SC-SHINE™

SC-SHINE™ poskytuje vysoko lesklú, ochrannú úpravu, podlaha je odolná voči škvrnám a umožňuje údržbu bez nákladov a prípravu pre ďalšie nátery. Balenie kanister 5 litrov.

Obdobne poskytuje prachu odolný povrch. Je to kozmetická úprava, ktorá môže nahradiť vosky a akrylové tmely. Kým dáva podobný vzhľad ako vosk, SC-SHINE™ poskytuje povrch, ktorý vyžaduje veľmi málo údržby v porovnaní s voskom.

Scanmaskin SC-SHINE

Scanmaskin SC-MAT™

SC-MAT™ poskytuje matnú, ochrannú úpravu, podlaha je odolná voči škvrnám a umožňuje údržbu bez nákladov a prípravu pre ďalšie nátery. Balenie kanister 5 litrov.

Obdobne poskytuje prachu odolný povrch. Je to kozmetická úprava, ktorá môže nahradiť vosky a akrylové tmely. Kým dáva podobný vzhľad ako vosk, SC-MAT™ poskytuje povrch, ktorý vyžaduje veľmi málo údržby v porovnaní s voskom.

Scanmaskin SC-MAT