Scanmaskin nástroje na brúsenie

Scanmaskin WS diamond

Diamantové nástroje Scanmaskin WS diamond boli vyvinuté a vybrané po mnohých testoch a výskume. Dôraz bol kladený na dosiahnutie maximálnej produktivity pri zachovaní dobrej životnosti. Štyri rôzne matrice nástrojov World Series sú navrhnuté pre akýkoľvek typ podláh, od tvrdých stierkových povrchov až po mäkký a hrubý betón. Segmenty v tvare „W“ zvyšujú prúdenie vzduchu okolo nástroja, čo pomáha predchádzať prehriatiu diamantového nástroja. To zaisťuje dlhšiu životnosť a vyššiu produktivitu nástroja. Nástroje sú k dispozícii v dvoch výškach 8 mm a 12 mm, s jedným alebo dvoma segmentmi a v štyroch rôznych zrnitostiach.

Scanmaskin WS diamondM Scanmaskin WS diamondM Scanmaskin WS diamondM Scanmaskin WS diamondM Scanmaskin WS diamondM Scanmaskin WS diamondM sprievodca brúsením

Kontaktujte nás: +421 908 737 558, +421 908 467 736, info@diadex.sk

Scanmaskin BAUTA DOUBLE

Scanmaskin BAUTA DOUBLE sú štandardné brúsne segmenty so širokým spektrom parametrov, ako s rôznou zrnitosťou od #8/11 do #200, tak s rôznymi tvrdosťami matrice.

Scanmaskin BAUTA DOUBLE Scanmaskin BAUTA DOUBLE Scanmaskin BAUTA DOUBLE Scanmaskin BAUTA DOUBLE

Scanmaskin RAP

Scanmaskin RAP sú brúsne segmenty s veľmi mäkkou matricou na otváranie povrchov z betónu, anhydridu atď. a veľmi jemné brúsenie kamenných podláh s rôznou zrnitosťou od #14/16 do #150.

Scanmaskin RAP Scanmaskin RAP Scanmaskin RAP a SC 650

diadex HSX-PREMIUM

Rad nástrojov HSX-PREMIUM je štandardný rad frézovacích a brúsnych nástrojov pre univerzálne použitie s optimálnou tvrdosťou kovovej matrice av rôznych zrnitostiach od PCD črepín po do #200. Možnosť renovácie, obdobne aj diamantových segmentov iných výrobcov .

Možnosť renovácie, ako aj diamantových segmentov iných výrobcov.

diadex HSP-PREMIUM diadex HSP-PREMIUM diadex HSP-PREMIUM diadex HSB-PREMIUM diadex HSB-PREMIUM diadex HSX-PREMIUM diadex HSG-PREMIUM diadex HSW-PREMIUM diadex brus otvárací

Kontaktujte nás: +421 908 737 558, +421 908 467 736, info@diadex.sk